VÁNOČNÍ Zkušební ponor
2200 Kč

Popis

Vyzkoušejte si přístrojové potápění a nechte se od zkušeného instruktora uvést do světa pod vodní hladinou. Speciální prodloužený Zkušební ponor vám dává příležitost zkusit potápění v kontrolovaných podmínkách v krytém bazénu s maximální hloubkou 4 m po dobu 2 hodin, místo standartnímu zkušebního ponoru, který trvá 1 hodinu. 

Na zkušebním ponoru se nejprve dozvíte něco málo z teorie potápění, instruktor vám vysvětlí to nejdůležitější, co musíte znát pro svou vlastní bezpečnost a vysvětlí vám fungování potápěčské výstroje. Naprostou většinu času ale strávíte pod vodou. Nejprve se pomaličku rozdýcháte a zvyknete si na nové prostředí a pak si podle vaší chuti a šikovnosti zkusíte některé cviky a zkusíte se potopit do větších hloubek.

Na konci zkušebního ponoru od nás dostanete malou odměnu a do týdne od potápění vám pošleme fotky z vašeho zážitku, abyste se mohli pochlubit kamarádům a rodině. A když vás potápění zaujme, dostanete od nás i slevu na celý potápěčský kurz, díky kterému se pak budete moct potápět už samostatně bez instruktora.

Proč zkusit potápění s instruktory Potápění Děčín?

  • Individuální přístup.. 
  • Učí vás profesionální instruktor
  • V rámci kurzu půjčujeme zcela nové sady výstrojí, nemusíte se tedy bát, že bychom vás nebo vaše blízké při výcviku navlékli do dvacet let starých neoprénů a roztrhaných žaketů – u nás je vše na nejvyšší možné úrovni.

Termíny  ponorů jsou vždy:

ve středu od 20:00 do 22:00 

v neděli od 10:00 do 12:00 

 

Zkušební ponor probíhá v krytém bazénu koupaliště Mělník, vzhledem k současné situaci, každý zákazník odpovídá  za to, že se u vstupu do bazénu prokáže dle platných požadavků  a nařízení dokladem o bezinfekčnosti. Bez tohoto dokladu nebude na akci vpuštěn a to bez náhrady finančních prostředků. 


Tento zkušební ponor lze využít do 30.4.2022

 

Dárkový poukaz

Samozřejmostí je možnost zakoupení dárkového poukazu na zkušební ponor pro vaše známe, nebo kamarády.