Zkušební ponor
1250 - 1500 Kč

Vyzkoušejte si přístrojové potápění a nechte se od zkušeného instruktora uvést do světa pod vodní hladinou. Zkušební ponor vám dává příležitost zkusit potápění v kontrolovaných podmínkách v potápěčské jámě. Ti nejšikovnější se dostanou až na její dno v 6 metrech.

Na zkušebním ponoru se nejprve dozvíte něco málo z teorie potápění, instruktor vám vysvětlí to nejdůležitější, co musíte znát pro svou vlastní bezpečnost a vysvětlí vám fungování potápěčské výstroje. Naprostou většinu času ale strávíte pod vodou. Nejprve se pomaličku rozdýcháte a zvyknete si na nové prostředí a pak si podle vaší chuti a šikovnosti zkusíte některé cviky a zkusíte se potopit do větších hloubek.

Na konci zkušebního ponoru od nás dostanete malou odměnu a do týdne od potápění vám pošleme fotky z vašeho zážitku, abyste se mohli pochlubit kamarádům a rodině. A když vás potápění zaujme, dostanete od nás i slevu na celý potápěčský kurz, díky kterému se pak budete moct potápět už samostatně bez instruktora.

Proč zkusit potápění u Potápění Děčín?

  • Individuální přístup.
  • Termín kurzu si určíte sami. 
  • Učí vás profesionální instruktor
  • V rámci kurzu půjčujeme zcela nové sady výstrojí, nemusíte se tedy bát, že bychom vás nebo vaše blízké při výcviku navlékli do dvacet let starých neoprénů a roztrhaných žaketů – u nás je vše na nejvyšší možné úrovni.

Dárkový poukaz

Samozřejmostí je možnost zakoupení dárkového poukazu na zkušební ponor pro vaše známe, nebo kamarády.

ZKUŠEBNÍ PONOR