Vyberte si z
našich kurzů

Vyberte si kurz


Zkušební ponor

Vyzkoušejte si přístrojové potápění a nechte se od zkušeného instruktora uvést do světa pod vodní hladinou. Zkušební ponor vám dává příležitost zkusit potápění v kontrolovaných podmínkách, nebo pro ty odvážnější i na otevřené vodě. Na zkušebním ponoru se nejprve dozvíte něco málo z teorie potápění, instruktor vám vysvětlí to nejdůležitější, co musíte znát pro svou vlastní bezpečnost a vysvětlí vám fungování potápěčské výstroje. Naprostou většinu času ale strávíte pod vodou. Nejprve se pomaličku rozdýcháte a zvyknete si na nové prostředí a pak si podle vaší chuti a šikovnosti zkusíte některé cviky a zkusíte se potopit do větších hloubek. Samozřejmostí jsou fotky a video z vašeho zážitku, abyste se mohli pochlubit kamarádům a rodině. A když vás potápění zaujme, můžete u nás absolvovat i základní potápěčský kurz, díky kterému se pak budete moct potápět už samostatně bez instruktora.

2000-2500 Kč

Try mermaid

Na ochutnávce plavání v kostýmku mořské panny si děti užijí nejen spoustu legrace, ale naučí se něco nového. Od vyškolených instruktorů se dozví něco ze základů freedivingu (nádechového potápění), budou plavat a pohybovat se ve vodě s monoploutví a zapózují si před objektivem fotoaparátu jako pravé mořské panny.Kurz je vhodný pro holky i kluky! Plavání s monoploutví se může lehce stát novým sportovním koníčkem pro vaše děti. Který může být dobrým základem pro potápění, ať už nádechové nebo přístrojové a tedy záliba na celý zbytek života.

1500 Kč

Basics of snorkeling

Už se vidíte jako potápěč, přestože jste teprve v momentu uhranutí mořským světem?Šnorchlování může být jednou z cest, jak se k vysněnému potápění dostat.

1200 Kč

1

2

Open water diver / junior open water diver

Potápěčský kurz OWD/JOWD je základním kurzem přístrojového potápění. Naučíte se základní dovednosti a dozvíte se potřebnou teorii k potápění. Na konci OWD kurzu získáte mezinárodní certifikaci DES, která vás opravňuje k samostatnému potápění do hloubky 20 metrů (s doprovodem divemastera, nebo instruktora až do 30m), nebo SSI, která vás opravňuje k potápění do hloubky 18 metrů. Na konci JOWD kurzu obdržíte certifikaci, která vás opravňuje k samostatnému potápění do hloubky 10 metrů.Potápěčský kurz OWD/JOWD vám otevře cestu do překrásného světa pod vodní hladinou a potápění se vám snadno stane celoživotním koníčkem.Certifikace je platná pouze pro potápění na otevřené vodě, tedy bez omezeného přímého výstupu na hladinu.

11000 Kč

Advanced open water diver

Tento kurz je určen pokročilým potápěčům, kteří se chtějí naučit bezpečně potápět.Maximální hloubka 30 metrů.

9000 Kč

Nitrox diver (EANx)

V programu Enriched Air Nitrox se studenti naučí, jak správné naplánovat a bezpečně se potápět s dýchacími směsmi EAN Nitrox s obsahem kyslíku až do 40 %. Potápění s dýchacími plyny EAN Nitrox zvyšuje hranici dekomprese i bezpečnost potápěče a ve srovnání s používáním vzduchu zkracuje nezbytnou délku povrchového intervalu.Potápění s nitroxem je populární třeba v Egyptě, v Dominikánské republice, v Mexiku a na mnoha jednotlivých bázích po celém světě. Bez odpovídajícího kurzu vám ale potápění s obohacenou směsí neumožní. Certifikace získaná v kurzu Enriched Air Nitrox vás zároveň opravňuje si nechat do lahve plnit nitrox.

4900 Kč

Proč zvolit naše kurzy?


V čem vám
Naše kurzy přesně
pomáhají?

Jsme potápěčská škola v systému SSI, nabízíme kurzy potápění od základních až po technické. Samozřejmostí jsou i kurzy pro děti od 8 Let, kde jsou samozřejmostí omezení v hloubce, a nutnost doprovodu certifikovným potápěčem. Pro děti od 10let jsou standartní juniorské kurzy. V naší škole vyučujeme i Mermaiding, nebo šnorchlování. Ke studiu je využívána převážně digitální forma výuky a možnost samostudia. Šetříme tím jak váš čas, tak jsme i šetrnější k životnímu prostředí. Certifikace standartně vydáváme v digitální podobě, pokud si zákazník vyžádá plastovou kartu, zajistíme její dodání. Pořádáme, rovněž ochutnávkové ponory, zajistíme teambuldingové akce dle vašich požadavků. Jezdíme na dětské tábory, kde si děti potápění a mermaiding mohou vyzkoušet. V neposlední řadě máme pravidelný kroužek potápění a mermaidingu, který se u nás v poslední době rozšiřuje jako plavání mořských panen. Kontaktujte nás a připravíme Vám nabídku přesně pro vás.

Deep diver

Spousta překrásných potápěčských lokalit se nachází v hlubších vodách. Bez kvalitního kurzu je však potápění k nim riskantní. Kurz Deep Diver (Hloubkový potápěč) vás připraví tak, abyste dokázali bezpečně a pohodlně plánovat a uskutečňovat ponory pod 18 metrů. Na konci kurzu Deep Diving získáte mezinárodně uznávanou certifikaci pro potápění do 40metrů.Absolvování kurzu Deep Diver je zároveň předpokladem pro některé pokročilé kurzy.

9900 Kč

Rescue diver

Jedná se o navazující kurz ke kurzům Oxygen Administrator a First Aid Diver. Je určen pro všechny potápěče záchranáře, kteří se chtějí podílet na záchraně potápěče jak pod vodní hladinou, tak na hladině. Stres je hlavní příčinou mnoha potápěčských nehod a negativně se projevuje také při záchranářských akcích. Účelem programu je poskytnout studentům, nezbytné pro rozpoznání stresu, předcházení nehodám a přiměřenému jednání v nouzových situacích. Po úspěšném absolvování programu získáte certifikaci rescue diver.

11900 Kč

Dry suite

V kurzu se naučíte vše podstatné pro pohodlné a bezpečné potápění v suchém potápěčském obleku.Teorie i praxe je zaměřena především na měnící se objem vzduchu v suchém obleku, a s tím spojené změny vztlaku potápěče při změně hloubky. Účastníci se dále seznámí se zvláštnostmi plánování ponorů v chladném prostředí a s pravidly údržby a péče o suchý oblek.Kurz je vhodné kombinovat s ostatními výukovými programy, a tím si umožnit absolvování např: OWD, AOWD, nebo EANx kurzů i v zimním období.

5900 Kč

3


Adresa

Sofijská 1299/11, Děčín 405 02

Email

honza@potapenidecin.cz

Fakturační údaje

IČO: 07132999

DIČ: CZ8203122389

Plátce DPH

2024 Potápění Děčín - Všechna práva vyhrazena